Výživové poradenství
Facebook El Bio

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Máme pro Vás několik provozních zpráviček:

1/ od 24.7. do konce prázdnin nás čekají opět výkopové práce přímo před obchodem na hlavní Starokolínské ulici. Myslím, že mě brzo “trefí”. Výstavba kanalizace se táhne Újezdem roky a Magistrát patrně nemá absolutně žádnou soudnost a opět nám rozkopou silnici na měsíc a půl. Ještě jsme se nevzpamatovali z loňské situace a máme to tu znovu. Optimismu moc nemám, ale doufám, že Vás věrné to neodradí a přijede do EL BIO i tak.

2/ o možnosti kde se bude dát parkovat během této stavby vás budu informovat příští týden, počkám jak se stavba rozjede…:-)

3/ další nepříjemnost, kterou si na nás pochystala výstavba kanalizace je, že směr z Prahy do Újezda bude od 24.7. až do 31.10. jen objízdnou trasou krz Běchovice - Koloděje - křižovatka Level. Průjezdný bude na Starokolínské jen směr do Prahy. Je to omezení zásadní, ale také věřím, že se k nám dostanete. 

4/ slibují, že toto období do 31.10. s omezením provozu je poslední a kanalizace bude v Újezdě hotová. Zmizí všechna kyvadlová doprava, semafory a výkopy. Hurrrááááá.

5/ jestli všechna tato omezení přežije EL BIO je teď velká otázka, protože dostupnost EL BIO obchodu hned na hlavní ulici byla vždy velkou výhodou, o kterou teď v nelehké době obchod stále přichází a na prodeje to má zásadní vliv. Do konce prázdnin zvažujeme omezenou otevírací dobu, ale to se ještě ukáže… dám včas vědět….

6/ v rámci ztížených podmínek  a našich možností nabídneme v EL BIO zákaznické výhody, o kterých budu informovat postupně….

…. celý náš tým se NA VÁS TĚŠÍ
STREPTOKILL

Streptokill - učinný při bolesti a škrábání v krku je to pecka, přátelé...osobně odzkoušeno a funguje fantasticky. Zahoďte orofary, tantum a jiné ...Čisté přírodní zbraně: výtažek z dubu, šalvěje, řepíku, jitrocele, heřmánku, zlatobýlu, lopuchu, levandule, přesličky, hřebíčku, tymiánu v 58% alkoholu... Celý text >>

Zeleninový vývar PRO DĚTI

Když vaříte pro děti, hodí se vám zeleninový vývar s nízkým obsahem soli a bez palmového oleje.  NATUR COMPAGNIE Celý text >>

PARKOVÁNÍ BEZ PROBLÉMŮ přímo před…

Přátelé, další etapa slavné výstavby újezdské kanalizace v plném proudu... u nás před obchodem EL BIO nefunguje zastávka bus Blatov, provoz na silnici je jen ze směru "do Prahy", takže pro všechny nic příjemného, ovšem zaparkujete krásně přímo před obchodem na zastávce... lépe než kdy dříve... Přijeďte, přijďte, jsme tu pro vás v klasickém modelu PO-PÁ 9.00 - 19.00hod....     Celý text >>