Bez obalu
Facebook El Bio

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Máme pro Vás několik provozních zpráviček:

1/ od 24.7. do konce prázdnin nás čekají opět výkopové práce přímo před obchodem na hlavní Starokolínské ulici. Myslím, že mě brzo “trefí”. Výstavba kanalizace se táhne Újezdem roky a Magistrát patrně nemá absolutně žádnou soudnost a opět nám rozkopou silnici na měsíc a půl. Ještě jsme se nevzpamatovali z loňské situace a máme to tu znovu. Optimismu moc nemám, ale doufám, že Vás věrné to neodradí a přijede do EL BIO i tak.

2/ o možnosti kde se bude dát parkovat během této stavby vás budu informovat příští týden, počkám jak se stavba rozjede…:-)

3/ další nepříjemnost, kterou si na nás pochystala výstavba kanalizace je, že směr z Prahy do Újezda bude od 24.7. až do 31.10. jen objízdnou trasou krz Běchovice - Koloděje - křižovatka Level. Průjezdný bude na Starokolínské jen směr do Prahy. Je to omezení zásadní, ale také věřím, že se k nám dostanete. 

4/ slibují, že toto období do 31.10. s omezením provozu je poslední a kanalizace bude v Újezdě hotová. Zmizí všechna kyvadlová doprava, semafory a výkopy. Hurrrááááá.

5/ jestli všechna tato omezení přežije EL BIO je teď velká otázka, protože dostupnost EL BIO obchodu hned na hlavní ulici byla vždy velkou výhodou, o kterou teď v nelehké době obchod stále přichází a na prodeje to má zásadní vliv. Do konce prázdnin zvažujeme omezenou otevírací dobu, ale to se ještě ukáže… dám včas vědět….

6/ v rámci ztížených podmínek  a našich možností nabídneme v EL BIO zákaznické výhody, o kterých budu informovat postupně….

…. celý náš tým se NA VÁS TĚŠÍ
Otevírací doba během svátků 2019…

Již tradičně máme otevřeno každý všední den.  Celý text >>

Naplánovali jsme si dovolenou

Elbio má svojí první dovolenou na začátku července. Po letitých zkušenostech víme, že většina našich zákazníků vyráží za hranice všedních dnů, tak je na čase se také přidat. Přeje všem krásné léto. Celý text >>

DEN DĚTÍ u nás ve dvoře v pátek 31…

Zveme Vás všechny na společnou akci s Jinohrátkami a bude hlavně pro děti u nás ve dvoře.  Tvořivé dílničky pro malé i větší kluky a holčičky.Barvičkami na obličej proměníme děti na princezny či draky.Hrací koutek budeme mít taky.Občerstvení dobré a ještě k tomu zdravé.Zahrajeme si na nakupování a prodávání „bezobalové“.Soutěže zábavné a hravé.KAŽDÉ DÍTKO DOSTANE DÁREK.V Jinohrátkách po celý den platí sleva 10% na vše av El… Celý text >>