Bez obalu
Facebook El Bio

KiVVi přírodní bio kosmetika z Lotyšska

KiVVi přírodní bio kosmetika z Lotyšska

Novinkou našeho sortimentu těchto dnů je přírodní kosmetika KiVVi -  inspirovaná přírodou a založená na vědeckých poznatcích.

Přírodní kosmetika Kivvi pochází z Lotyšska. V létě tam můžete relaxovat u Baltského moře, pocítit záchvěvy a probouzení jarní přírody s vůní rozkvétajících jabloní, procítit v kostech zimní mrazivý háv krajiny, vychutnat dary podzimního lesa - brusinky sklizené v mokřinách a zdravý řebříčkový čaj z divokých luk za mlhavého letního rána… Lotyšsko je zemí nespoutané severské přírody a panenských písčitých pláží. Zároveň je výslednicí dlouhé kulturní tradice, v níž se vždy střetávaly i prolínaly různé  vlivy a jejímž ztělesněním je hlavní město Riga, které vás okouzlí svojí secesní architekturou.

  • Složení kosmetických přípravků Kivvi je speciálně vyvinuto z organických, biodynamických a certifikovaných přísad s ohledem na speciální vlastnosti různých typů lidské pokožky.
  • Všechny výrobky obsahují olej ze semínek kiwi, jejichž neobyčejně výživný obsah byl správně vyvážen podle posledních vědeckých výzkumů. Nejnovější studie oleje ze semínek kiwi prokázaly, že jde o jednu z nejhodnotnějších a nejúčinnějších kosmetických přísad. Olej má antioxidační vlastnosti, působí proti stárnutí, obnovuje kožní buňky a hydratuje pokožku.
  • Složení přípravků Kivvi je vyvinuto tak, aby plnily několik funkcí místo jediné – výsledkem je např. unikátní krém pro všechny typy pleti, denní i noční použití.
  • Krémy Kivvi hydratují, vyživují a zklidňují pleť, udržují přirozenou úroveň hydratace, napomáhají obnově kožní tkáně, zmírňují první příznaky stárnutí pleti a mají protizánětlivé účinky.
  • Přípravky přírodní kosmetiky Kivvi o vaši pleť pečují od A do Z – jeden krém vám pomůže předcházet různým kožním problémům.
  • Přípravky přírodní kosmetiky Kivvi neobsahují alkohol.
  • Přírodní kosmetické výrobky Kivvi jsou šetrně konzervovány extrakty esenciálních olejů, což zabraňuje výskytu alergických reakcí.
  • Přírodní kosmetika Kivvi nepoužívá umělá barviva, konzervanty, aromata, minerální látky, rafinované produkty nebo toxické látky. Přípravky tedy neobsahují etanoly, glykoly, minerální olej, PABA (kyselina para-aminobenzoová), EDTA (kyselina etylendiamintetraoctová), parabeny, PEG (polyetylen glykol), vazelínu, ftaláty, konzervační látky, silikony (křemík), sulfáty, umělá aromata, barviva ani karbamid (močovina).
  • Všechny produkty přírodní kosmetiky Kivvi jsou vyráběny v malém množství – jejich kvalita a  čerstvost jsou samozřejmostí.
  • Přírodní kosmetika Kivvi je vhodná pro vegany a není testována na zvířatech.

 
Otevírací doba během svátků 2019…

Již tradičně máme otevřeno každý všední den.  Celý text >>

Naplánovali jsme si dovolenou

Elbio má svojí první dovolenou na začátku července. Po letitých zkušenostech víme, že většina našich zákazníků vyráží za hranice všedních dnů, tak je na čase se také přidat. Přeje všem krásné léto. Celý text >>

DEN DĚTÍ u nás ve dvoře v pátek 31…

Zveme Vás všechny na společnou akci s Jinohrátkami a bude hlavně pro děti u nás ve dvoře.  Tvořivé dílničky pro malé i větší kluky a holčičky.Barvičkami na obličej proměníme děti na princezny či draky.Hrací koutek budeme mít taky.Občerstvení dobré a ještě k tomu zdravé.Zahrajeme si na nakupování a prodávání „bezobalové“.Soutěže zábavné a hravé.KAŽDÉ DÍTKO DOSTANE DÁREK.V Jinohrátkách po celý den platí sleva 10% na vše av El… Celý text >>